mindaugas@housing.lt
+370 657 46366

------------------------------------------------------------

konsultacija, užsakymų priėmimas

Fasadų šiltinimo ir apdailos medžiagos

Silikoninis silikatinis tinkas - tai, plonasluoksnis tinkas vandens potašo stiklo pagrindu, su hidrofobiniais silikono priedais, pastos pavidalo, paruoštas naudoti. Skirtas naudoti atliekant vidaus ir išorinių sienų bei lubų apdailą, taip pat kaip apdailos sluoksnis kompleksinėse šiltinimo sistemose, kurių izoliacija įrengiama iš polistireninio putplasčio ar mineralinės vatos tokiose kaip ALPOL EKO PLUS arba ALPOL EKO PLUS WM.

Silikoninis silikatinis tinkas yra optimaliausias variantas renkantis dekoratyvinį tinką šiltinimo sistemose, nes turi tiek akrilinio tinko, tiek silikoninio tinko savybes, kurios suteikia platų panaudojimo diapazoną. Tačiau dėl savo patobulintos struktūros šis tinkas yra gerokai pigesnis už silikoninį tinką ir tik šiek tiek brangesnis už akrilą.

Silikoninio silikatinio tinko savybės yra hidrofobiškumas (vandens nepralaidumas), aukštas garų pralaidumas, elastingumas, mažas įgeriamumas, elektro statinis neutralumas. 

Dėka paminėtų savybių silikoninis silikatinis tinkas yra tinkamas visoms fasadų šiltinimo sistemoms, nes gerai praleidžia dujas, dėl ko fasadas kvėpuoja. Turi elektro statinį neutralumą kas leidžia fasadui lengvai valytis, nuo nešvarumų, užtenka stipresnio lietaus ir fasadas nusivalo bei atsinaujina savaime. Dėl savo elastingumo yra ypač atsparus mechaniniams aplinkos poveikiams. Be to silikoninis silikatinis tinkas taip pat atsparus ir nuo grybelių, dumblių, kas užtikrina fasado ilgaamžiškumą ir spalvos išlaikymą.

Silikoninis silikatinis tinkas samanėlė 1mm 25kg

Kodas AT 370; išeiga 14,7m2 iš kibiro

Techniniai duomenys

Silikoninis silikatinis tinkas samanėlė 1,5mm 25kg

Kodas AT 371; išeiga 10m2 iš kibiro

Techniniai duomenys

Silikoninis silikatinis tinkas samanėlė 2mm 25kg

Kodas AT 372; išeiga 7,8m2 iš kibiro

Tecniniai duomenys

Silikoninis silikatinis tinkas lietutis  1,5mm 25kg

Kodas AT 376; išeiga 14,7m2 iš kibiro

Techniniai duomenys

Silikoninis silikatinis tinkas lietutis    2mm 25kg

Kodas AT 377; išeiga 10m2 iš kibiro

Techniniai duomenys

Silikoninis silikatinis tinkas lietutis  2,5mm 25kg

Kodas AT 378; išeiga 6,9m2 iš kibiro

Techniniai duomenys