mindaugas@housing.lt
+370 657 46366

------------------------------------------------------------

konsultacija, užsakymų priėmimas

Fasadų šiltinimo ir apdailos medžiagos

Teikiamos paslaugos

Vykdomi darbai fasado renovacija ar naujų fasadų šiltinimas? Nerandate meistrų kurie kokybiškai ir greitai atliktu šiuos darbus? Mes Jums padėsime - rekomenduosime meistrus!

Mūsų partneriai tai jau daugiau nei 7 metus dirbantys fasadų meistrai, kurie turi rekomendacijas ne tik Kaune, bet ir visoje lietuvoje. Atliekami darbai:

1. Naujų namų, kotedžų daugiabučių šiltininimas, senų namų šiltinimas renovacija;
2. Dekoratyvinio tinko uždėjimas ant fasado rankiniu būdų; 
3. Dekoratyvinio tinko uždėjimas ant fasado mechaniniu būdų;
4. Fasadų dažymas mechniniu būdu;
5. Stogų šiltinimas, stogo dangos dengimas;
6. Pamatų šiltinimas atsikasant pamatus, įrengiant vandens nuotekų drenažus;
7. Palangių, lietvamzdžių, pakalimų montavimas.

Mūsų partneriai nuolat dalyvauja žinių atnaujinimo kursuose, investuoja į naujausias technologijas kurios padeda mažiausiomis sąnaudomis greitai ir kokybiškai atlikti darbus.


Planuojate renovuoti namus tačiau nežinote kiek Jums tai kainuos? Mes Jums padėsime - atvyksime į vietą, išmatuosime Jūsų namą, apskaičiuosime reikiamų medžiagų kiekius ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą pagal Jūsų norus ir galimybes


Neišsirenkate spalvos? Mes Jums padėsime - pagaminsime 5kg mėginį kurį galėsite užtepti ant polistirolio ar mažos namo dalies ir įsitikinti ar tai Jums tinkamiausia spalva.

Mėginio kaina iki 50Lt/5kgStruktūrinių tinkų ir dažų maišymas - galime pagaminti spalvas pagal žinomiausias spalvų paletes:

Caparol, Atlas, Baumaster, Baumit, Bolix, Ceresit, Optolith, Kreisel, NCS, RAL, Tikkurila, AlpolReikalingas transportas - pasiūlysime transportą į tolimiausius Lietuvos kampelius už priimtiną kainą.

Kaina derinama kiekvienam užsakymui, perkant visas prekes nuo klijų iki struktūros - pristatymas nemokamas