mindaugas@housing.lt
+370 657 46366

------------------------------------------------------------

konsultacija, užsakymų priėmimas

Fasadų šiltinimo ir apdailos medžiagos

Akrilinis tinkas, tai plonasluoksnis tinkas akrilo dispersijos pagrindu, pastos pavidalo, paruoštas naudoti. Skirtas naudoti atliekant vidaus ir išorinių sienų bei lubų apdailą, taip pat kaip apdailos sluoksnis kompleksinėse šiltinimo sistemose, tokiose kaip ALPOL EKO PLUS kurių izoliacija įrengiama iš polisterolio.

 Tarp daugelio rūšių dekoratyvinių tinkų naudojamų fasadų apdailai, akriliniai tinkai yra dažniausiai naudojama struktūrinių tinkų grupė. Šis dekoratyvinis tinkas kaip ir kitos rūšys (mineralinissilikatinis, silikoninis ar mozaikinis) tinkų yra puikus būdas gauti įvairių faktūrų ir spalvų derinius tiek dekoruojant vidaus patalpas, tiek šildant fasadus šiltinimo sistemomis. Akrilinio tinko pagrindiniai privalumai - tai sodrios spalvos bei didžiausias jų pasirinkimasgana maža pirkimo kaina ir galimų faktūrų įvairovė.

Akrilinio tinko savybės priklauso nuo rišiklio kuris yra akrilinės dervos, bei nuo tekstūras sudarančių užpildų kurie leidžia išgauti norimą vaizdą. Dažniausiai klientų pasirenkamos tekstūros yra "samanėlė" ir "lietutis" (siūlomi keturių dydžių akmenukų grudėtumai nuo 1mm iki 2,5mm). Akrilinis tinkas pasižymi dideliu elastingumu ir atsparumu mechaniniams pažeidimams bei geru sukibimu su pagrindu ir hidrofobiškumu (maža vandens įgertimi). Alpol gamybos procese akrilinis tinkas yra papildytas biologiniais priedais kurie apsaugo nuo biologinės korozijos - grybelio, dumblių. Dėl šios savybės šio tipo dekoratyvinį tinką galimą naudoti praktiškai bet kokioje aplinkoje. 

Svarbu - norint išsaugoti visas akrilinio tinko savybes privaloma laikytis struktūrinio tinko laikymo ir darbo reikalavimų.

Akrilinis tinkas samanėlė 1mm 25kg

Kodas AT 350; išeiga 14,7m2 iš kibiro

Akrilinis tinkas samanėlė 1mm 25kg

Techniniai duomenys

Akrilinis tinkas samanėlė 1,5mm 25kg

Kodas AT 351; išeiga 10m2 iš kibiro

Akrilinis tinkas samanėlė 1,5mm 25kg

Techniniai duomenys

Akrilinis tinkas samanėlė 2mm 25kg

Kodas AT 351; išeiga 7,8m2 iš kibiro

Akrilinis tinkas samanėlė 2mm 25kg

Techniniai duomenys


Akrilinis tinkas lietutis 2mm 25kg

Kodas AT 357; išeiga 10m2 iš kibiro


Techniniai duomenys